czwartek, 20 czerwca 2013

Biskupice: Festyn z okazji 770-lecia [ZAPOWIEDŹ]

Festyn z okazji 770-lecia Biskupic już w najbliższą sobotę, 22 czerwca.

Dla porządku i informacyjnie, publikuję plakat i opis tego, co się wydarzy podczas świętowania jubileuszu 770-lecia naszej dzielnicy.
Początek festynu o godzinie 13.00. Do godziny 16.00: gry i zabawy dla dzieci (m.in. na dmuchanym zamku). Dzieci będą się bawiły w części ogrodu parafialnego przylegającej do ulicy Bytomskiej. Z myślą o najmłodszych przygotowano także konkursy z nagrodami oraz słodki poczęstunek.

Podczas festynu będzie można także wypełnić ankietę, którą przygotowali radni dzielnicy. Badanie pozwoli lepiej poznać biskupickie problemy i nastroje mieszkańców.

Część festynu pomiędzy 16.00 a 22.00 przeznaczona jest dla starszych mieszkańców dzielnicy. Scena, na której wystąpi m.in. zespół Bajery ustawiona zostanie za budynkiem plebanii (od strony rzeki Bytomki).Także w związku z obchodami jubileuszu, dzień wcześniej, w piątek (21 czerwca) o 18.30 w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (ul. Bytomska 111) wystąpi zespół muzyki dawnej Allegro.

Ps. Co sądzicie o ofercie artystycznej dzielnicowego festynu? Czy spełnia Wasze oczekiwania? W komentarzach wpisujcie propozycje, kto mógłby wystąpić poza zaproszonymi artystami. 

1 komentarz:

  1. Kafliki! http://www.youtube.com/watch?v=Ix1KonkjVaY

    OdpowiedzUsuń