środa, 8 stycznia 2014

Koncert Oberschlesien w Zabrzu-Biskupicach [KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY]

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

17 stycznia (piątek) w "Markowni" dawnej kopalni Ludwik w Zabrzu-Biskupicach organizowany jest koncert popularnej i znanej z cięższego brzmienia grupy "Oberschlesien".

Organizator koncertu, czyli firma QUIERO Events przekazała nam jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Co zrobić, żeby zgarnąć bilety? [ZASADY KONKURSU]

2. Odpowiedz na pytanie: Za co kochasz Biskupice? 

Odpowiedzi należy udzielić w komentarzu poniżej tego wpisu. UWAGA! W konkursie pod uwagę wzięte będą jedynie odpowiedzi dodane przez Użytkowników zarejestrowanych w Google pod imieniem i nazwiskiem. W komentarzu koniecznie wpiszcie też swój adres mailowy, na który wyślę informację o wygranej.


Podwójne zaproszenie na koncert zespołu Oberschlesien w Zabrzu-Biskupicach otrzyma osoba, która udzieli najciekawszej odpowiedzi na wyżej postawione pytanie (i polubi nasz fanpage). 

Konkurs trwa do poniedziałku, 13 stycznia 2014, do godziny 18.00. Wyniki ogłoszę w blogu w ten sam dzień o godzinie 20.00.

Odbiór nagrody na podstawie dokumentu tożsamości, tuż przed koncertem, przy wejściu do "Markowni".

Powodzenia! :-)

Ps. A tu próbka tego, co grają chłopaki z Oberschlesien. Jeden z najnowszych utworów:Biorąc udział w konkursie, Uczestnik wy­raża zgodę na prze­twa­rzanie jego da­nych oso­bo­wych na po­trzeby konkursu.

6 komentarzy:

 1. Za ich nieprzewidywalność, tu wszystko zdarzyć się może izabela.golebiewska@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Biskupice są największą i najstarszą dzielnicą naszego miasta :) za to trzeba je kochać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Za to je kocham, że pomimo złego zdania ludzi o tej dzielnicy jest tu spokojnie. W przeciwieństwie do ścisłego centrum jest cicho, w nocy da się spać. Jest dobrym terenem dla biegaczy, jest dużo fajnych zakątków, które nie tylko cieszą nogi, ale również i oko. Biskupice mają swój charakter, swój klimat. Wystarczy uważnie patrzeć, a zauważy się rzeczy, których inni nie widzą ;)

  Pozdrawiam
  Maciek (www.uzaleznionyodruchu.pl)
  mail: zmijewski.maciek@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Biskupice to moje dzieciństwo... nadchodzi piątek koniec lekcji w klasie piątej. Biegiem na tramwaj 5 lub nie pamiętam nr drugiego ale przystanek miały jeszcze wi za wi MC Donalda zjeżdzały z pod PKP, i już chwilka szaleńczy pęd wzdłuż Bytomki i byłam u Babci. Właściwie u Babuni Bober, mojej prababci na ul. Hutniczej. Ogromne mieszkanie z ciepłym piecem kaflowym babcinym ciepłem ...łezka się kręci na wspomnienie tych błogich lat, choc nie było tam pięknie ale była Miłość no i słynna lodziarnia jedyna lody tylko w trzech smakach in casate , w niedziele kolejka na pół miasta a my wołaliśmy: Babciu rzucisz mi 1 zł na loda? albo szło się po wafelka. Druga prababcia mieszkał na Boziwerku wiecie gdzie to jest? to już na górze Biskupic. Tu zawsze były jajka prosto od kury i kogel mogel:) Biskupice to dziecięca miłość .
  Karolina Szymusińska

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham Biskupice za zorganizowanie tego koncertu. Nie tylko CK Wiatrak jest w Zabrzu:-) Wierzę, że atmosfera na markowni będzie zacna. Okolica też jest typowo śląska, więc po koncercie będzie jeszcze można podziwiać krajobraz. Pozdrowienia dla wszystkich Oberschlesien-owców. adhibner@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Moi Drodzy,

  Wybór komentarza, najciekawszego i spełniającego wszystkie konkursowe wymogi, nie był prosty.

  Bardzo, ale to bardzo DZIĘKUJĘ wszystkim osobom biorącym udział w zabawie. Był to pierwszy konkurs w blogu "Kocham Biskupice". Obiecuję, że będą kolejne. I to już niebawem.

  Pora na werdykt. Za najciekawszy komentarz, który spełnił wymogi konkursu (polubienie fanpage'a, dodanie komentarza w blogu pod nazwiskiem i z zarejestrowanego konta) jury uznało ten autorstwa Pana Macieja Żmijewskiego.

  Nagroda, czyli podwójne zaproszenie na koncert zespołu Oberschlesien będzie do odbioru przy wejściu do markowni w dniu imprezy, na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość zwycięzcy.

  Gratuluję wygranej i zapraszam do dalszego śledzenia bloga "Kocham Biskupice".

  Ps. Nagroda na konkurs została przekazana przez firmę Quiero Events, organizatora koncertu.

  OdpowiedzUsuń