niedziela, 12 października 2014

Piknik rodzinny na terenie Zespołu Szkół nr 4 w Zabrzu-Biskupicach [ZDJĘCIA, RELACJA]


Prowadzone od wielu miesięcy prace związane z poprawą gospodarki wodno-ściekowej na terenie Zabrza to prawdziwa zmora mieszkańców. Z ulgą odetchnąć mogą już (chyba?) mieszkańcy Osiedla Borsiga w Biskupicach, gdzie nie bez problemów, inwestycja dobiegła końca. 

Za sprawą przeprowadzonych robót, pośród wiekowych familoków nie znajdziemy już okazałych drzew, które naturalnie uzupełniały krajobraz "Bozywerku". Są za to nowe chodniki i ulice, a to co najważniejsze - tuż pod nimi. Zastosowane tu dotychczas instalacje wodociągowe z pewnością pamiętały jeszcze czasy wspaniałego rodu Borsigów.

Z okazji zakończenia prac Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zorganizowało w minioną sobotę piknik rodzinny na terenie Zespołu Szkół nr 4 w Biskupicach. 

Celowo nie informowałem o tym wydarzeniu na blogu, bowiem mój nos słusznie wyczuł tu przedwyborczą zagrywkę. Na festynie nie zabrakło więc kandydatów na radnych i do fotela prezydenta... Nie będę Was tym jednak zanudzał.

Zapraszam za to do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia, którą przygotował i przysłał niezawodny Marcin Zasitko:

3 komentarze:

 1. Nie rozumiem podejścia - celowo nie informowalem. A co ma do rzeczy kto organizował, czy kto się pojawił. Jakbym wiedziała to przyjechalabym z dziećmi. I kto jesteśmy bardziej poszkodowany w tym wypadku bardziej niż dzieci???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykro mi zatem. Niemniej, to tylko blog, więc dokonuję świadomego wyboru treści. Zwłaszcza, gdy mam do czynienia z działaniami propagandowymi jedynie słusznej władzy.

   Ps. Plakaty i informacja o wydarzeniu krążyły po dzielnicy.

   Usuń
 2. Ale ja już nie mieszkam w Biskupicach od prawie 5 lat. Choć zaglądam tam :)
  Szkoda, naprawdę szkoda moje pociechy uwielbiają dmuchance

  OdpowiedzUsuń